Aktuální informace k rekonstrukci školy

Milí rodiče, jsem velmi ráda, že Vám mohu poskytnout aktuální informace, které se týkají plánované rekonstrukce budovy školy. V průběhu prvních čtrnácti červencových dnů byla dopracována projektová dokumentace včetně finanční kalkulace jednotlivých částí projektu. Následně Luhačovské Zálesí o.p.s. zahájilo zrychlené výběrové řízení / realizační firma /. Podávání žádostí probíhalo elektronicky. Dne 8.srpna ve 13,00 hod bylo výběrové řízení ukončeno a proběhla kontrola všech požadovaných náležitostí. Do výběrového řízení se přihlásily čtyři firmy. Nejvýhodnější cenovou nabídku podala firma Manag Zlín, která také výběrové řízení vyhrála. Zbylé tři firmy se vzdaly práva na odvolání. Vzhledem k tomu, že prostory budovy školy určené k demolici a rekonstrukci jsou již vyklizeny a připraveny, zahájení realizace by mělo být otázkou několika dní. O dalším průběhu Vás budu informovat. Lenka Ajglová