Informace pro rodiče žáků základní školy

Milí rodiče,

protože při rekonstrukci školy bude nutné odstavit odpady a kotelnu, musíme v novém školním roce do náhradních prostor přesunout i žáky základní školy.

V pondělí 2.9. zahájíme vyučování v náhradních třídách na obecním úřadu. Rádi bychom Vám dočasné působiště vašich dětí ukázali, seznámili Vás s organizací výuky i mimoškolních činností a objasnili vše, co Vás bude zajímat.

Proto Vás zveme na první třídní schůzky, které se budou konat v úterý  3.9 v 15,30 hod v budově obecního úřadu na Březůvkách. Organizace 1. školního dne : Žáci přijdou 2.9. v 8,00 hod do svých tříd na obecním úřadu. Proběhne pouze jedna informativní třídnická hodina a v 9,00 hod děti z Březůvek odchází domů, děti z Provodova doprovodíme na autobus v 9,18 hod. Oběd ani školní družina nebudou.

Od úterý 3.9. začne vyučování i družina podle rozvrhu, bez omezení.

P.S. Letos bude nutné, aby měly děti do tělocviku cvičky.

Těšíme se na Vaše děti i na setkání s Vámi .

J. Robenková, K. Šerá, L. Hrabinová, L. Ajglová